Program

  • Kategorie
  • Žánr

Zahájení

neděle

Cizinec v ráji

pondělí

Henna tattoo session

pondělí

Královské jamování

pondělí

Piknik s Jihočeským divadlem

pondělí

Holky, co mají kozy (a jinou havěť)

pondělí

Kostel BIGY: Mendík

pondělí

Cyklojízda

pondělí

Tančírna

pondělí

Jamie Project

pondělí

Café Evropa

pondělí

Amatérské autorské čtení

pondělí

Minimalismus v každodenním životě

pondělí

Projekt SBOR

pondělí

IMPRA

pondělí

The Funkers

pondělí

Matematika zločinu

pondělí

Beznot

pondělí

Quiet Entropy

pondělí

Touch me not

pondělí

Stanové městečko + planetárium

pondělí

Kabaret Kajbar

pondělí

Cox & Vox

pondělí

Dirty Blondes

pondělí

Rodinné odpoledne

úterý

O Šípkové Růžence

úterý

Anifilm dětem

úterý

#1 Studentské jamování

úterý

Výroba přírodních balzámů

úterý

Milk & Honey

úterý

Královský bumperball

úterý

Digitální nomádství

úterý

Úsměvy smutných mužů

úterý

Módní přehlídka

úterý

Milostný dopis ženě, kterou nemilujeme

úterý

Černota

úterý

DYNA

úterý

The Duffs

úterý

Stanové městečko s promítáním

úterý

Keňa na motorce

úterý

PABST

úterý

SEBE

úterý

D&B night

úterý

Gambrz Reprs

úterý

Tasya & Nevinnost

úterý

Boy Wonder

úterý

Miss konce světa sound system

středa

Veit B

středa

Yoga na Sokoláku

středa

PIK-NIK

středa

Paddleboard academy

středa

Outdoor Second hand

středa

Performance battle

středa

#2 Studentské jamování

středa

Sejde z očí, sejde z mysli

středa

Artekruhy

středa

Kávový cupping #1

středa

Handpoke tattoo session

středa

Budějovice 21.století očekávání vs realita

středa

#1 ZVUK

středa

Škola svádění

středa

Kostel BIGY: Sbor se Z

středa

Romeo a Julie

středa

Anifilm pro dospělé

středa

Královský běh

středa

Kostel BIGY: Zpívání pro radost

středa

Majálesový Tinder

středa

Kávový cupping #2

středa

Naive Cactus

středa

#2 ZVUK

středa

Wake of Jissom

středa

Silent Disco pod balkony muzea

středa

Prášek proti Blbosti

středa

Pulp fiction: Historky z podsvětí

středa

Manon Meurt

středa

003. testing by Skoolrave

středa

Nondescript

středa

Lowmoe

středa

Pris

středa

Sorry Holka

středa

Hellwana + DJ Alyaz

středa

Lekses

středa

DJ Alyaz

čtvrtek

Kreslení modelů

čtvrtek

Majálesová MHD linka

čtvrtek

Youthful Indiscretion

čtvrtek

#3 Studentské jamování

čtvrtek

Život s HIV v roce 2019

čtvrtek

Sorry Holka

čtvrtek

Specific skate jam II

čtvrtek

Prášek proti blbosti

čtvrtek

Andromeda

čtvrtek

Frozen Poppyhead

čtvrtek

FAMU čte a promítá

čtvrtek

Antonín Padrta

čtvrtek

Slam Poetry Exhibice

čtvrtek

Sqeero

čtvrtek

Glad For Today

čtvrtek

Ďáblovi včelaři

čtvrtek

Brutal relax show

čtvrtek

dMIT.RY

čtvrtek

DINGO

čtvrtek

čtvrtek

Jugo Trip

čtvrtek

Trojan Horses

čtvrtek

Nastřižená hráz

čtvrtek

dMIT.RY

čtvrtek

Body Bass

pátek

Chief Bromden

pátek

7/9

pátek

Elections in the deaf town

pátek

Iggy Mayerov

pátek