22. - 27. května 2022

BIJE TVÉ SRDCE PRO MAJÁLES?

Staň se jeho součástí!

Budějovický Majáles je o nás všech. Nemohl by existovat bez organizátorů a dobrovolníků, kteří do něj dávají kus sebe, partnerů a dárců, kteří do něho vkládají svou důvěru a podporu a v neposlední řadě návštěvníků, díky kterým celý festival ožívá. Všechna tato srdce bijí pro Majáles a jenom díky nim můžeme dělat festival pro naše město a naše studenty.
Staňte se i Vy jeho součástí a pojďme společně prožít 19. ročník!

DOBROVOLNÍK

Chceš pomoct s organizací největšího festivalu v Českých Budějovicích a seznámit s novými lidmi? Staň se majálesovým dobrovolníkem!
Budějovický Majáles hledá šikovné mladé lidi, kteří se rádi zapojují do dění kolem. Nudit se u nás nebudeš a můžeš si vybrat takovou práci, která tě bude bavit. Tak neváhej a přidej se do naší facebookové skupiny, kde se dozvíš víc!

PARTNER PROJEKTU

Majáles je tady s námi již 19 let jenom díky velké podpoře partnerů, u kterých jsme si za dobu konání festivalu vybudovali důvěru, díky které jsme překonali i ty největší překážky. O tuto podporu vás letos opět žádáme. Vysoká kvalita našeho festivalu je vykoupena finanční nákladností, proto jsou pro náš program a produkci finanční prostředky nezbytné. Partnerství stavíme na individuální bázi, tak aby bylo vyhovující a atraktivní pro obě strany.
Kontakt: fundraising@budejovickymajales.cz, 605457396

DÁRCE

Máš rád náš festival? Zažil si s námi průvod, koncert tvé oblíbené kapely nebo májový polibek? Bije tvoje srdce pro BM? Pokud ano, můžeš konání BM podpořit dobrovolným příspěvkem, který poctivě využijeme na vylepšení našeho Budějovického Majálesu. Díky tomu si pak budeš moci užít ještě vymakanější a kvalitnější program! Můžeš využít tento odkaz na darujme, nebo se prosím obrať na fundraising@budejovickymajales.cz, 605457396

ČLEN TÝMU

Už delší dobu přemýšlíš nad vstoupením do BM týmu? Nábory do našeho organizačního týmu se konají každý rok na podzim a pokud si svou šanci minulý rok propásl, tak nezoufej! Místo toho se k nám připoj jako dobrovolník! Na této pozici se s festivalem nejlépe seznámíš, zjistíš co a jak a poté už budeš plně kvalifikován stát se organizátorem.