MIDI LIDI

FAREWELL DEAR GHOST

PROP DYLAN

Boys Who Like To Play With Dolls

JIMMY PÉ

THE MICRONAUT

MINUS123MINUT

HENTAI CORPORATION

DOPORUČUJEME

Koncerty na střeše

Letošní novinka je další z řady unikátních projektů našeho festivalu – v úterý a čtvrtek budeš mít jedinečnou možnost zažít NEOPAKOVATELNÉ KONCERTY přímo NA STŘEŠE DK METROPOL.

Divadla v hangáru

Majálesová divadelní scéna se po roce opět zabydlí v LETIŠTNÍM HANGÁRU Letiště České Budějovice. Těšit se můžeš na pondělní představení BOYS WHO LIKE TO PLAY WITH DOLLS či středeční divadlo v režii SPITFIRE COMPANY.

Autokino

Kus amerických padesátých přímo v centru Českých Budějovic! Vyvez svou holku svým miláčkem ve středu na NÁPLAVKU a užijte si večer jak z Pomády při sledování filmu BIG LEBOWSKI.

Rodinné odpoledne

To, že Budějovický Majáles je tu pro každého, není jen prázdná fráze. Dokážeme ti to v majálesové úterý, kdy SOKOLSKÝ OSTROV ožije smíchem dětí a rodičů, přicházíme totiž s již tradičním Rodinným odpolednem!

Open Air

O tom, že Velký pátek není jen o Velikonocích, tě přesvědčíme už 26.5. na SOKOLSKÉM OSTROVĚ. Těšit se můžeš na MIDI LIDI, MINUS123MINUT nebo třeba švédského rappera PROPA DYLANA.

Mjölk Architekti na náměstí

Cílem letošního ročníku je naše město oživit tak, abys na něj narazil na každém rohu, takže jsme nemohli opomenout ani Náměstí Přemysla Otakara II. Těšit se tak můžeš na infopoint, který vlastnoručně postaví účastníci workshopu, který proběhne pod vedením architektů z Mjölku, kteří už jednou České Budějovice navštívili. Účastníkem se můžeš stát tady!