VEES

​Too Many T’s

​Živé Kvety

​​Gudrun Von Laxenburg

This is (not) Europe

Loďokino

Jarmila Štuková

DOPORUČUJEME

MHD linka

Majálesová MHD linka je zpět! Vezmi kamarády i rodinu, chyť ten správný autobus a nech se svézt na hudební vlně Budějovického Majálesu. Konečná zastávka Majálesové šapito, kde tě čeká čtvrteční předjízda před open air.
Jízdní řád můžeš najít ZDE

Autokino

Kus amerických padesátých přímo v centru Českých Budějovic! Vyvez svou holku svým miláčkem ve středu na NÁPLAVKU a užijte si večer jak z Pomády při sledování kultovního filmu KOUŘ.

Rodinné odpoledne

To, že Budějovický Majáles je tu pro každého, není jen prázdná fráze. Dokážeme Ti to v majálesové úterý, kdy SOKOLSKÝ OSTROV ožije smíchem dětí a rodičů. Přicházíme totiž s již tradičním RODINNÝM ODPOLEDNEM!

Open Air

O tom, že Velký pátek není jen o Velikonocích, Tě přesvědčíme už 25. 5. na SOKOLSKÉM OSTROVĚ. Těšit se můžeš na rakouskou kapelu LEYAA, VEES nebo třeba VENTOLINA.

Loďokino

Kino, jaké jsi asi ještě nikdy nezažil. V úterý budeš mít jedinečnou šanci sledovat film Loving Vincent přímo z hladiny Vltavy. Ať už budeš mít loďku zapůjčenou od nás, nebo připluješ na své, tohle si nesmíš nechat ujít!

Specific skate jam

I letos máme pro všechny připravený již tradiční SKATE CONTEST, chceme se však odpoutat od stabilního skateparku v Budějovicích, a proto vám vytvoříme specifický prostor přímo v historickém centru města. Ve spolupráci se Světadílnou vzniká projekt, který přinese nový pohled na spojení sportu a umění.