U nás si kupovat vstupenku nemusíš

U nás si kupovat vstupenku nemusíš. U nás tě securities šacovat nebudou. Přesto náš festival mimo naší práci stojí i poměrně dost finančních prostředků. A čím víc jich máme, tím lepší a bohatší pro tebe můžeme přichystat program. Abychom mohli dál tvořit festival bez vstupného, potřebujeme mimo podpory našich partnerů i tu tvojí! Bez ní bychom museli náš festival zpoplatnit. A ploty na Sokoláku přece nikdo nechce.

Festival celkově vychází každoročně kolem jednoho milionu korun, přičemž většinu peněz musíme shánět od soukromých firem a subjektů, což začíná být v dnešní době čím dál složitější.

Chceš nás podpořit a nevíš jak?

Dobrovolné vstupné
Pokud nevíš co s drobnými, každá koruna na dobrovolném vstupném nám pomůže udělat festival lepší a lepší! Na každé scéně i v každém klubu na Tebe bude čekat Majálesová kasička, do které můžeš přispět a podílet se tak na festivalu.
Merch
Skvělou příležitostí, jak podpořit náš festival je nákup našeho merche. Tak ukaž celému světu, že Tvoje láska k Budějovickému Majálesu je skutečná a zařaď náš festival i do tvého šatníku!
Tričko si můžeš koupit na náměstí, nebo na Sokoláku v Majálesové kavárně.
Umělec

300 kč

tričko M-XL
Umělec

300 kč

tričko M-XL
Umělec

150 kč

taška
Umělec

150 kč

taška