U nás si kupovat vstupenku nemusíš

U nás si kupovat vstupenku nemusíš. U nás tě securities šacovat nebudou. Přesto náš festival mimo naší práci stojí i poměrně dost finančních prostředků. A čím víc jich máme, tím lepší a bohatší pro tebe můžeme přichystat program. Abychom mohli dál tvořit festival bez vstupného, potřebujeme mimo podpory našich partnerů i tu tvojí! Bez ní bychom museli náš festival zpoplatnit. A ploty na Sokoláku přece nikdo nechce.

Festival celkově vychází každoročně kolem jednoho milionu korun, přičemž většinu peněz musíme shánět od soukromých firem a subjektů, což začíná být v dnešní době čím dál složitější.

Chceš nás podpořit a nevíš jak?

Dobrovolné vstupné
Pokud nevíš co s drobnýma, každá koruna na dobrovolném vstupném nám pomůže udělat festival lepší a lepší! Na každé scéně, v každém klubu, na tebe bude čekat Majálesová kasička, do které nám budeš mít možnost přispět.
Merch
Důležitou možností, jak podpořit náš festival je nákup našeho merche. Letos si ho můžeš zakoupit ve dvou variantách, připravili jsme totiž pro tebe mimo klasických triček i limitovanou edici navrženou začínajícími progresivními návrháři a designery. Máš se na co těšit!
Umělec

300 kč

tričko M-XL
Umělec

300 kč

tričko M-XL
Umělec

150 kč

taška
Umělec

150 kč

taška