NEJSME JEN FESTIVAL

Jsme funkční platformou pro rozvoj našeho města i nás samotných. Rozvíjíme naši kreativitu a schopnosti, čímž přispíváme ke zlepšení a oživení našeho města!

JEDEN VELKÝ CELEK

Přes šedesát mladých lidí realizuje s pomocí svých vrstevníků své větší či menší nápady a spojeni v jeden celek vytváří pětidenní projekt pro celé město a všechny jeho obyvatele bez rozdílu věku.

BAVÍ NÁS NOVÉ VĚCI

Snažíme se dělat věci jinak, bez kompromisů a klišé, ve všech oblastech našeho snažení. Nechceme kopírovat nápady, chceme aby se kopírovaly ty naše.

NETRADIČNÍ SCÉNY

Otvíráme brány do míst, které mohou být v běžném životě našeho města opominuta. Oživujeme tak atraktivní zákoutí zdánlivě neslučitelná s kulturním děním.

JSME PRO VŠECHNY

Přinášíme program pro všechny generace. Od Rodinného odpoledne až po páteční Open Air, od dětí až po prarodiče - každý si najde to své. Bezplatný vstup na každou akci zaručen.

MILUJEME NAŠE MĚSTO

Nejsme jen týdenní kulturní akcí. Během celého roku se snažíme různými formami zlepšit město. Kromě Budějovického Majálesu tak organizujeme i Studentské krvebraní. Mimo to také organizujeme TEDxBudweis, konferenci plnou inspirativních řečníků, či pražské oslavy 17. listopadu Díky, že můžem.