Únikovka venku

Čtvrtek 08:00 / centrum města a okolí

Hra / Česko

Máte rádi výzvy a hádanky? Patříte mezi návštěvníky únikových místností, ale zároveň se těšíte z pohybu venku? Máte skvělou možnost užít si obojí.

Únikovka venku pro vás připravila zábavnou hru, která protáhne vaše nohy a prověří mozkové závity. Po dobu majálesového týdne budete mít možnost si zahrát únikovou hru vytvořenou přímo jen pro festival Majáles. Jak na to? Zde na stránkách majálesu bude možnost stáhnout materiály, které si doma během chvilky připravíte a pak už jen hurá do luštění! Pokud zvládnete vyplnit všechny zadané úkoly, čeká vás mimo zážitek i malá odměna v podobě slevového poukazu na další naše hry.

Kdo jsme? Únikovka venku je mladá firma vzniklá v Českých Budějovicích v roce 2021. Od jiných únikových her se liší tím, že hry probíhají venku v terénu. Hráči si tedy kromě zážitku ze hry mohou užít čas strávený v přírodě nebo na procházce ve městě. Naše hry jsou koncipované tak, aby si účastníci trochu odpočinuli od ruchu moderních technologií a užili si čas strávený s kamarády. Na řešení šifer vám proto v naprosté většině případů stačí tužka a papír. Hry jsou vhodné pro všechny, kteří umí číst, psát, rádi luští a přitom si rádi užijí procházku s kamarády.