21. - 26. května 2023

NAAB stage

Čtvrtek 20:00 / Tempo - hudební klub

alternativní hudba všeho druhu / Česko

ŁŪT

- členové této nové formace jsou pohrobci emocorové kapely TOSIRO. Kapela se soustředí na vybroušený heavy styl inspirovaný současnou americkou alternativní sludge/metalovou/hardcore scénou. První studiová nahrávka bude online (vydává u NAAB - Noise ASSault Agency Budweiss), plus mínus, právě v těchto týdnech. Koncerty jsou velmi energické a atmosféra kterou muzikanti budují během konceptuálního setu by se dala krájet.


Made by the Fire

- jedna z mála kapel, aktuálně připravující materiál na léto, tedy spacáky, karimatky, ešus, pepo apod. Na Majálesu zazní mix starších skladeb, z toho většinou zatím nevydaných evergreenů a šlágrů + jeden hit, těšit se můžete jak na strhující syntézu, tak naopak.  


KATASTR - Analogová esence táborství

Dva dnes už skoro (ne věkem) veteráni, dokonale srostlí s košatou táborskou scénou, Tygr (C, Waawe, Free Dim Festival) a Sváča (Please the Trees, SLUT), se inspirovali elektronikou a ambientem devadesátek stejně jako sedmdesátkovým krautrockem a psychedelií a vydali se vstříc dalšímu hlukovému dobrodružství. Jestli na české scéně doposud chyběla kapela, která by důsledně vytěžovala hudební estetiku minimalistického crossoveru analogových syntezátorů a tepajících živých bicích, Katastr tuhle pozici obsadil a funguje skvěle naživo i z nahrávky. Jejich debut Hausnumero (vydáno u NAAB - Noise ASSault Agency Budweiss), stejně jako další dvouskladbovou emisi Pigamoto, nahrál a smíchal Amák v Golden Hive studiu. Totální esence bratrství a táborství. 


MY Z KONCE SVĚTA SOUND SYSTEM: Opus Verandi (Dj set)

MY Z KONCE SVĚTA je fluidní kolektiv a platforma pro experimentální umění. Opus Verandi je kosmopolitní a post žánrový dj projekt zakladatele kolektivu Jaroslava B. (Náruč Aster, Miss konce světa, Kalimankou Denkou, Ostinato, PPPilot…etc.) experimentující na hranicích tanečního parketu.