Debata o Kulturním prostoru ČB

Čtvrtek 18:00 / Žižkárna

Debata / diskuse / Česko

Byli jste někdy ve Slávii? A kdy naposled? Od středoškolských tanečních našich rodičů se tam toho moc nezměnilo. Tento kulturní dům ale bohužel není jedinou promarněnou šancí na renovaci a obnovu města. Čím dál tím více lidí se naštěstí začíná zajímat o nevyužitá místa plná naděje pro budoucí generace a vy máte ideální příležitost se přidat. 

Jsou současné prostory dostačující? Je plně využit potenciál jednotlivých míst? Kde to vázne? O tom budou diskutovat Juraj Thoma (náměstek primátora pro kulturu), Jan Mádl (člen zastupitelstva, provozovatel Žižkárny ), Martin Krupauer (architekt, ATELIÉR 8000), Radka Rajnochová (CzechInvest), Hedvika Drenčeni (výkonná ředitelka Kredance). Debatu bude moderovat Ondřej Kašpárek.  

V minulém roce jsme uspořádali první debatu týkající se tohoto tématu, letos se problematice věnujeme po celý týden v rámci programu, na sociálních sítích i výstavou Nerealizované projekty Českých Budějovic na náměstí.  Po 15 letech už známe naše město z mnoha stran a rádi bychom se podíleli na jeho dalším vývoji.