Středa 20:00 / Letiště České Budějovice
Cover fotka

SPITFIRE COMPANY - HLAS ANNE FRANKOVÉ

performance / ČESKÁ REPUBLIKA

Hlas Anne Frankové se dotýká strastí, radostí a první lásky třináctileté holčičky, donucené se ukrývat ve skrýši zadního traktu domu. Avšak v hlase deníku nezaznívá pouze Anne, ale veškeré problémy skrývaných – těch, kteří přežili i nepřežili. Život Anne nekončí na poslední stránce jejího deníku.

Hrají: Miřenka Čechová / Scénář: Petr Boháč, Miřenka Čechová / Režie: Petr Boháč, Miřenka Čechová / Hudba: improvizace na violoncello Hanka Suchanová / Autor hudby: Varhan Orchestrovič Bauer / Light design: Martin Špetlík / Produkce:  Aneta Kafková / Scéna a kostýmy: Ivanka Kanhauserová, Petra Vlachynská

Ocenění: Outstanding Performance Award (Prague Fringe), Best of Fringe (Amsterdam Fringe)

Plus úryvek z recenze Amy Wilder, Columbia Tribune, 2015:
“Tato syrová, krutá emoce a beznadějnost její zkušenosti byly oživené v Hlase Anne Frankové se stejně podmanivými vizuálními a zvukovými složkami.”

Tuto akci je nutno zarezervovat přes GoOut: https://goout.net/cs/festivaly/budejovicky-majales-2017/kxawb/#"T":"2017-05-22T10:00:01"Představení jsou ve společné produkci s Kredance a s podporou Ministerstva kultury ČR.  

A to bychom nebyli my, kdybychom ti nepřipravili originální dopravu až k branám hangáru! Loňské autobusy jsme vyměnili za vlaky a ty se tak můžeš těšit na spanilou jízdu, která tě naladí na celé představení. Jediné, co budeš potřebovat, je tvoje vstupenka z GoOutu, proto ji měj stále u sebe. Tak se pohodlně usaď a bav se, my se o tebe postaráme. Jízda začíná v 18:50 na 3. nástupišti.

Představení na letištní scéně uvádíme za podpory Jihočeského divadla.