22. May. 2018

Tradičně netradiční majálesová středa

Říká se že třetí den je krizový, ale u Majálesu je tomu právě naopak!

Tradičně se ve středu pořádá Piknik na Sokolském ostrově, kde si můžeš zacvičit jógu a pak si třeba dopřát donut od Donut s tebou jako sladkou odměnu. Ať už jsi milovník běhu či ne, body pro svého krále získáš za odběhnuté kilometry v královském běhu.

Na Piaristickém náměstí tě bude čekat netradiční spojení sportu s uměním na našem Specific skate jamu. Bude to skvělá podívaná jak pro skateboarďáky, tak i pro všechny ostatní.

Kavárenská scéna nezůstane pozadu, představí ti Sašu Uhlovou, žurnalistku, která se zabývá tím, kde leží hranice práce, či projekt Listování v Českém rozhlase, za kterým stojí Lukáš Hejlík.

Zachovej klid a pokračuj. Válečný slogan, kterého se chopil internet a vytvořil z něj univerzální radu pro všechny situace. Stejně tak i samotná inscenace divadelního spolku Ufftenživot hledá univerzální návod na život v době sociálních sítí. Místa na představení můžeš rezervovat na Gooutu.

Lákají tě scény z amerických filmů? Chtěl bys vzít svojí holku na film v autě? My ti to umožníme! Večer se totiž koná na náplavce Autokino. Promítat se bude kultovní muzikál totalitního věku Kouř.

Není nic lepšího než zakončit den v Majálesové kavárně. Zahrají ti třeba brněnští Ghost Of You. Tím večer však nekončí! Koncerty pokračují až do ranních hodin v klubu Velbloud, kde středeční program zakončí Bratři + Killienkrankie. A pro pořádný pogo si přijď do MC Fabriky.