21. May. 2018

Úterý přinese největší novinku celého festivalu

Pondělí nám postupně mizí ve vzpomínkách a ty už se můžeš těšit na další den plný programu, který každým dnem nabírá na obrátkách.

Druhý majálesový den začne v dětském duchu a to Rodinným odpolednem na Sokolském ostrově. Netradiční sporty či dětský hrad dají vašim ratolestem nekonečno možností, jak si vybít energii. Děti se ale i něco nového přiučí, protože je pro ně připraven kurz první pomoci. Až půjdou ti nejmladší spát, máme něco i pro rodiče. Letošní největší novinku Loďokino. Na Slepém rameni na Malši se bude promítat animovaný film Loving Vincent. Ať už z lodičky či ze břehu se ti naskytne nezapomenutelný pohled. Naše kapacity jsou již vyčerpány, ale můžeš připlout i po své ose.

„Pokud je Evropa auto, jak ho máme řídit?“ Odpověď na tuto zapeklitou otázku hledejte v zítřejším představení This is (not) Europe. O co vlastně jde? This is (not) Europe je mezinárodní představení, které se zabývá stále aktuálnějším tématem Evropy a směry, kterými se vydává. Tak nebuď lhostejný a zarezervuj si vstupenku na Gooutu.

Večer v Majálesové kavárně vystoupí čerství držitelé ceny Anděl, duo Kalle. Následně se nám představí zvukový kuchař Kittchen s Aid Kidem. Pokud bys chtěl v majálesové jízdě pokračovat i po desáté, neboj, máme pro tebe připravený program v klubu Velbloud, kde to bude žít až do rána.

Tak se přidej do víru Budějovického Majálesu i ty!