20. May. 2018

Pondělí je nový pátek

V pondělí tě čeká program ve dne v noci, venku i uvnitř. Tak si to nenech ujít!

Ze všeho nejdřív, tě pošleme na polohraný dokument Pražské jaro 1968 do Horké Vany, kde se od 17:00 připomene jeden ze stěžejních okamžiků naší republiky. Pokud ale chceš zůstat radši venku, rozhodně vyraz na Náměstí Přemysla Otakara II., kde budeš moci zapojit svou tvořivost a v rámci Graffiti session po sobě zanechat uměleckou stopu v samotném srdci města. Současně na naší dřevěné stage vystoupí i letošní kandidáti na krále, kteří předvedou co v nich je.

Uvažovali jste někdy že si necháte vytetovat jméno svojí lásky na čelo? Nebo Barta Simpsona na rameno? Teď máte příležitost to udělat a dokonce toho ani nemusíte litovat! Na Sokolském ostrově bude totiž od 14:00 probíhat Tatoo session, kde si můžete nechat zvěčnit jakýkoliv obrázek henou. Zůstane vám tak vzpomínka na Budějovický Majáles minimálně na dalších čtrnáct dní.

Prkna, která znamenají Budějovický Majáles uvítají ruskou tanečnici, choreografku a kostymérku Evgenii Chetvertkovou, která za podpory Kredance vytvořila představení na míru Budějovickému Majálesu. Přijďte, jindy už nebudete mít šanci toto dílo vidět. Místenky si rezervujte na stránce Goout.

V pondělí samozřejmě přijde i na hudbu. V naší vytuněné Majálesové kavárně, šapitó, to bude žít už od 19:30. Těšit se můžeš třeba na kapelu The Drain. Ve Velbloudu tě pak čeká večer v režii Noise Assault Agency of Budweis, kteří zvou na vystoupení F V T V R E.