20. May. 2018

Je to tady! Dnes začínáme.

15. ročník Budějovického Majálesu po roce opět vypukne na Náměstí Přemysla Otakara II. Kromě programu se můžeš těšit hlavně na originální dřevěnou stavbu, která vznikla ve spolupráci s naším kreativní partnerem CNC studiem.

CNC studio, to jsou dva kamarádi Petr a Pavel, kteří nám pomáhají realizovat všechny srandy, které nás napadnou, a tak se letos může těšit na skvělé vychytávky. Dřevěná konstrukce na náměstí má sloužit jako informační spot, ale především jako místo, kde si můžeš odpočinout po náročném programu. Ale na co se dnes ještě můžeš těšit? Nejprve řekne pár slov náš ředitel David Mulica, pak dostane slovo i Ladislav Zibura, který je s Budějovickým Majálesem pevně spjatý, a nakonec vystoupí i zástupci města. Už v 19:20 ti představíme letošní kandidáty na krále, kteří ti díky zapeklitým otázkám prozradí pikantnosti ze svého královského života. Pak budeš mít čas probrat s kamarády, kdo z králů ti připadal nejlepší, občerstvit se nebo třeba i prohodit pár slov s námi, organizátory. Od 20:15 se pomalu začne připravovat Silent Disco, pořádná, přesto tichá, party. Že nevíš, o co jde? Představ si náměstí plné lidí se sluchátky na uších tancujících v naprostém tichu. Sluchátka jsou totiž nalazena na dva kanály, ze kterých ti naši DJové pouštějí hudbu.

Tak dneska doraz a zahaj s námi nejlepší týden v roce!

Než to všechno vypukne, nezapomeň se kouknout na Goout a zarezervovat si vstupenky na celý týden, ať na tebe zbydou místa.