23. May. 2017

Středeční odpoledne nabídne stálice programu

Se středečním dnem se náš festival přehoupne do jeho druhé poloviny, a tak je potřeba tě pomalu, ale jistě začít nalazovat na páteční Open Air. Co to znamená? Čím dál tím nabitější program a větší party!

Středobodem středečního odpoledne se stane PIKNIK na Sokolském ostrově. Tentokrát se můžete těšit na ryze odpočinkově relaxační zónu pod stromy s hamakami, paddleboardy na řece nebo oblíbené slackliny. Po výkonu ti určitě vyhládne, ale neboj, bude pro tebe připravené i občerstvení.

 

Na Sokolském ostrově se odehraje i další bod našeho nabitého programu - DESIGN MARKET, kde se budeš moct pokochat a inspirovat modely místních designérů.

 

Na Majáles letos narazíš i v Krajinské ulici. Pokud máš zájem o nespočet zkušeností a dobrodružství, určitě zítra doraž. Bude tu na tebe čekat MINIVELETRH STUDUJ A PRACUJ V ZAHRANIČÍ, kde ti ti nejpovolanější prozradí co a jak, když chceš vycestovat do ciziny.

 

Český rozhlas nezůstane pozadu. Můžeš zde zhlédnout promítání nejlepších krátkých filmů z posledních dvou ročníků Queer filmového festivalu MEZIPATRA, zapojit se do BESEDY O POLITICKÉM POPULISMU nebo se zaposlouchat do rytmu FRANCISEXTET.

 

Celé odpoledne to bude žít i uvnitř. V Široku, krom přednášky o HISTORII TETOVÁNÍ, budou i DĚTI MEZI REPRÁKAMA a DJs. Do Café Datel si přijď poslechnout BESEDU - CESTUJ, JEĎ A POZNÁVEJ! V Horké Vaně na tebe zase čekají OZVĚNY ANIFILMU PRO DOSPĚLÉ a CYLINDR: ROZSVIŤ.

 

Na SKEJTOVÁNÍ se přijď do Světadílny rozehřát na čtvrteční Skate contest.

 

V Jihočeském divadle si můžeš vyzkoušet NADABOVAT VLASTNÍ ANIMÁK v ATELIÉRU 3D.

 

Za svou školu se můžeš pomodlit na STUDENTSKÉ MŠI.

 

Majálesová kavárna bude žít až do večera. Nejprve se přijď pobavit s TMBK + STAY ZMRD a potom se těš na americko-německou kapelu JORDAN PRINCE a českou NÁRUČ ASTER.

 

Ve středu se divadelní scéna vrátí zpět do letištního hangáru v Plané, kde zahraje SPITFIRE COMPANY s představením HLAS ANNE FRANKOVÉ.

 

Vrcholem celého dne bude AUTOKINO s filmem The Big Lebowski na Náplavce.

 

Večer si přijď zapogovat do Mc Fabriky na PUNKOVÝ VEČER. Zahrají třeba budějičtí PRÁŠEK PROTI BLBOSTI nebo soběslavští LEKSES.