22. May. 2017

Úterý ve znamení sluníčka a rodinného odpoledne!

Úterý většinou nepatří mezi nejvýraznější dny pracovního týdne. A vzhledem k tomu, že my máme skvělý i jej, tak už to asi něco znamená!

Ani úterý jsme letos neodflákli, čeká tě pořádně nabouchaný program po celém městě! Celý den se částečně povezeme na vlně Rodinného odpoledne pro rodiče s dětmi a večer už dáme prostor jen rodičům užít si hned několik variant programu!

Hned od dvou hodin můžeš skočit do Horké Vany na OZVĚNY ANIFILMU pro děti, po kterém následuje přednáška pod názvem Manželství aneb registrují se auta nebo psi, lidé se berou!

 

V Českém Rozhlase tě zas čeká velmi poučná beseda DEZINFORMACE A HOAXY s několika zajímavými hosty, následovaná promítáním kritikou velmi oceňovaného dokumentu NORMÁLNÍ AUTISTICKÝ FILM.

 

V Jihočeském muzeu ti herec David Vávra poví o DESETI STOPÁCH ARCHITEKTURY a v Hostelu ti zas JANEK LESÁK dá své kurzy tvůrčího psaní.

 

V Malém divadle se ukážou opět u nás dobře známí Drag Addicts s hrou “X” a v Biskupské zahradě se naopak ukáže Malé divadlo se svou hrou JENOM 3 MUŠKETÝŘI.


Z hudby se můžeš těšit na jednu z nejoriginálnějších párty posledních let, na střeše DK Metropol se totiž bude hrát house v podání TROJAN HORSES nebo TONDY PADRTY. Majálesová kavárna bude zas ve znamení rap-rocku s VĚC MAKROPULOS a LEX BARKER. No a pokud jsi prostě klasik a hudbu chceš slyšet v útulném zázemí hudebního klubu, tak ani Velbloud nebude v úterý nijak ochuzen, čeká ho totiž vystoupení ROLE, KOOL AID, PETR WOHLGEMUTH či NIXON LADS.

No a hlavně na Sokoláku bude spousta atrakcí a zábavy pro děti a celou rodinu! Čeká tě paddleboard, venčení psů, bubblesocker, piněty, malování na obličej, skákací hrad nebo kouzlení.