21. May. 2017

Pondělí, co tě prostě nenaštve!

Tenhle týden snad po víkendu klasická frustrace z dalšího pracovního týdne nepřijde! Seč nám síly budou stačit, budeme se ti snažit nabídnou celoodpolední nabitý program, který by ti měl tvé pondělí udělat přece jen o něco snesitelnějším.

Nebudeme tě výjimečně zatěžovat přebytečným množstvím kecíků, protože hned zkraje týdne začneme poměrně zostra. Pondělního programu je totiž opravdu hodně napříč celým městem a my doufáme, že se uvidíme i s tebou!

Už od dvou odpoledne zahájíme čtyřdenní program ve spolupráci s Českým Rozhlasem České Budějovice, v jehož budově budou probíhat otevřené prohlídky. Od pěti hodin tě pak čeká Rozhlasový workshop, po kterém bude záhy následovat promítání filmu PUTINOVI DĚTI.

O kousek dál v galerii DK Metropol bude probíhat vernisáž netradiční výstavy DOTEKY která zobrazuje pomocí fotografií podobnost lidství a masožravé fauny. V Kavkárně se zas dozvíš něco o čínském horoskopu v přednášce pod názvem PÁROVÁNÍ PO ČÍNSKU.


V Jihočeském divadle si můžeš projít NETRADIČNÍ PROHLÍDKU, kde tě provedeme v útrobách divadla jako režiséra, či herce! Na půdě si zas můžeš vyzkoušet BALETNÍ KURZY. A samozřejmě večer tě čeká na třetím nástupišti vlak, který tě doveze přímo do Hangáru Letiště v Plané na vystoupení BOYS WHO LIKE TO PLAY WITH DOLLS o genderových stereotypech.  

Co se týče hudby, tak si můžeš vybrat hned z několika možností. V naší Majálesové kavárně vystoupí trojice interpretů WERNER VON BRAUN, TAMDOLETMA a JOSEF VOJTA & MARTIN HAVLÍK! Na kampě tě zas po přednášce ELIŠKY PODZIMKOVÉ potěší indiečko v podání MARTINA BOČKA a BMAJ7! No a Velbloud si do své režii vezmou českobudějovičtí NAAB!

No a v Háječku tě čeká chillout zona a Graffity workshop, kde tě naučí, jak tátovi stylově pomalovat garáž.

Je toho fakt dost co? Tak snad se potkáme!