19. May. 2017

Zarezervuj si svý místo, ať ti nic neuteče!

O některé akce našeho festivalu očekáváme větší zájem, než je kapacita prostoru, ve kterém se odehrávají. No a proto přicházíme již tradičně s rezervačním systémem na serveru GoOut!

Stejně jako loni, i letos se bude hlavní divadelní scéna nacházet v Hangáru Letiště České Budějovice v Plané, kde proběhnou v pondělí a ve středu představení BOYS WHO LIKE TO PLAY WITH DOLLS, potažmo HLAS ANNE FRANKOVÉ od Spitfire Company. Co už ale nevyšlo s takovou slávou jako před rokem, jsou svozové autobusy od Dopravního podniku. Jenže jak o nás jistě víš, my jsme kulišáci, kteří tě ani letos nenechají jet do Plané samotného. S Českými dráhami jsme se proto dohodli na vlakové dopravě přímo do areálu letiště.

Abychom však věděli, jaký bude o dopravu a vystoupení opravdu zájem, spustili jsme rezervační systém na serveru GoOut, kde si v klidu můžeš své místo ve vlaku i v Hangáru zarezervovat.

A když už jsme tak nějak byli u toho, tak jsme přihodili ještě pár dalších vybraných akcí. Svoje místo si tak budeš muset zarezervovat na vystoupení JENOM 3 MUŠKETÝŘI, X od DRAG ADDICTS, na WORKSHOP IRSKÉHO TANCE, LAN PÁRTY nebo obou originálních akcí na střeše DK Metropol.

Tak rychle rezervuj, ať ti hlavně žádná z vybraných akcí neuteče!