17. May. 2017

Budějovický Majáles už leze i po střechách

Budějovický Majáles se letos zase rozpíná. A protože do šířky už to začíná být trochu nuda, rozhodli jsme se tentokrát rozšířit i do výšky.

Jestli se vyznáš v dějinách rock’n’rollu, určitě si vzpomeneš na legendární poslední koncert Beatles, který se na konci ledna 1969 odehrál v Londýně. A tahle kultovní záležitost nás letos inspirovala k tomu, abychom i my přesunuli náš program na další netradiční místo, které se, jak doufáme, opět zapíše do historie našeho festivalu. Na střeše KD Metropol pro tebe v tomto vzoru připravíme skvělý čtvrteční koncert rakouských Farewell Dear Ghost a dalších indie muzikantů.

A pokud ti rocková historie nic neříká a tvé znalosti hudby začínají vynálezem syntezátoru, tak v úterý se můžeš těšit naopak na elektronickou house párty pod taktovkou Trojan Horses, Tondy Padrty a Leon Pard.


Prostor s výhledem na velkou část města, skvělá hudba a snad nejvíc originální párty, kterou na dlouhou dobu dopředu zažiješ. To všechno ti slibujeme. No a ty si hlavně naplánuj dobrou párty náladu a nabitej iPhone, protože bez nějakýho toho selfíčka na Instagram to asi nepůjde.